İdari Personel

Rektörlük Sant. Tel: (0374) 254 10 00        

Adı Soyadı Unvanı / Görevi Dahili Numara E-posta
Rahmi TEMEL Fakülte Sekreteri  4804 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Gönül MUTLU Bilgisayar İşletmeni / Özel Kalem   4801  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ali İzzet ÖRER Bilgisayar İşletmeni / Makine Müh. ve Elektrik Elektronik Müh. Bölüm Sekreteri  4815 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Merve MÜHÜRCÜOĞLU Bilgisayar İşletmeni / Gıda Müh. ve Çevre Müh. Bölüm Sekreteri  4816 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Burcu DEMİRTAŞ  Bilgisayar İşletmeni /Personel İşleri  4805 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Pelin DİNÇER Bilgisayar İşletmeni / Endüstri Müh., İnşaat Müh. Bölüm Sekreteri   4815

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adem DEVECİ Bilgisayar İşletmeni / Mutemet  4813 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Büşra EGE Bilgisayar İşletmeni / Bilgisayar Müh., Kimya Müh. Bölüm Sekreteri  4814

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Muhammed UĞUR Bilgisayar İşletmeni / Evrak Kayıt/Arşiv  4805 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Şenol GÜL Teknisyen   4811 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Serkan BİLGE Teknisyen   4819 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yusuf KURUKAN Bilgisayar İşletmeni / Satın Alma Sorumlusu 4812 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Top