< < İzzet Baysal Anma Günlerinde Fakültemiz Öğretim Üyelerine Ödülleri Takdim Edildi
-->

İzzet Baysal Anma Günlerinde Fakültemiz Öğretim Üyelerine Ödülleri Takdim Edildi

09 Mart 2022

 

İzzet Baysal Vakfı ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin kurucusu, ismi Bolu’yla özdeşleşmiş değerli hayırsever Merhum İzzet Baysal, aramızdan ayrılışının 22’nci yıldönümünde, Gölköy’deki kabri başında düzenlenen törende rahmet, saygı ve şükranla anıldı.

Bolululara emanet ettiği İzzet Baysal Vakfı aracılığıyla hem ilimize, hem de ülkemize eğitim ve sağlık alanlarında yüzlerce eser kazandıran İzzet Baysal, vefatının 22’nci yıldönümü dolayısıyla binlerce seveninin katılımıyla gerçekleştirilen anma töreninde, bir kez daha dualarla yâd edilerek, kabri çiçeklerle süslendi.

İzzet Baysal Felsefesini Anlama ve Yaşatma Topluluğu öncülüğünde Üniversitemiz öğrencileri, merkez ve ilçelerden gelen öğrenciler, akademik ve idari personel ile yurttaşlar, merhum İzzet Baysal’ın aziz hatırasına saygı yürüyüşü gerçekleştirdiler. Gölköy’deki İzzet Baysal Kültür Merkezi önünden başlayan yürüyüşün sonunda merhum İzzet Baysal’ın kabri başında anma töreni yapıldı.

Törende Fakültemizden uluslararası alanda yayın yapan aşağıdaki tabloda isimleri sunulan öğretim üyelerimize İzzet Baysal Vakfı tarafından verilen geleneksel ödüllerin takdimi, protokol üyeleri tarafından yapıldı.

 

İzzet Baysal Ödülü Alan Öğretim Üyelerimiz

Bölümü

Prof. Dr. Fatih Evrendilek

Çevre Mühendisliği

Prof. Dr. Ömer Eren

Gıda Mühendisliği

Prof. Dr. Gürcan Yıldırım

Makine Mühendisliği

Doç. Dr. Ali Ateş

İnşaat Mühendisliği

Doç. Dr.  Akif Arı

Gıda Mühendisliği

Doç. Dr. Musa Büyükada

Kimya Mühendisliği

Dr. Öğr. Üyesi Fevzi Çakmak Bolat

Makine Mühendisliği

Dr. Öğr. Üyesi  Murat Kara

Makine Mühendisliği

Dr. Öğr. Üyesi Ali Yılmaz

Bilgisayar Mühendisliği

 

 

            

 

 

 

Top