ÖZEL SEKTÖRDEN GELEN DESTEKLER GENÇ MÜHENDİSLERİN YOLUNU AYDINLATIYOR
-->

ÖZEL SEKTÖRDEN GELEN DESTEKLER GENÇ MÜHENDİSLERİN YOLUNU AYDINLATIYOR

10 Mayıs 2019

Mühendislik Fakültesinde Yapılan Projelere Destekler Devam Ediyor

YORGLAS Firması adına İşletme müdürü Serkan SÜZGEN ve Bakım müdürü İskender TASA Mühendislik Fakültemizi ziyarette bulunmuşlardır. Misafirlerimiz Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Ömer ÖZYURT’u makamında ziyaret ederek, üniversite sanayi işbirliği çerçevesinde fikir alışverişinde bulunmuşlardır.

Camda öncü teknoloji sloganıyla Bolu’da Organize Sanayi Bölgesinde yerleşkesi olan YORGLAS temsilcileri olan misafirlerimiz Fakültemiz Bölümlerinin disiplinler arası çalışmalara örnek teşkil eden öğrenci projelerine SPONSOR olmak suretiyle desteklerini sundular. Bu çerçevede TÜBİTAK destekli öğrenci projeleri olan Baysal Elektromobil, Ayvaz Elektromobil ve Kırat İHA takımlarımızı temsilen öğrencilerimiz ve proje danışman hocalarımızda ziyarette hazır bulundular.

Misafirlerimiz tarafından proje çalışmalarının yapıldığı laboratuvar, atölye ve çalışma alanlarının incelenmesinden sonra projelerin çok beğenildiği dile getirilmiş ve maddi katkıda bulunacağı sözü alınmıştır.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında üniversitemiz ile iş birliği adımları atan YORGLAS, öğrencilerimiz ile daha yakın olabilmek ve bilgi aktarımında bulunmak için işletmelerinde 17 Mayıs cuma günü düzenlenecek olan “BUGÜN CAMCI OLDUM” etkinliğine davet ettiler.

 

 

Top